Straight-A honor roll
8th grade

Ned Ahlberg

Giulia Bova

Mia Corpuz

Amy R. Delbecq

Eric Din

Shannon M. Glavin

Natalie A. Godlewski

Connor Halline

Emily Hejna

Vija Lietuvninkas

Marina Meyster

Michael Otmanski

Stephanie F. Sauer

Elizabeth M. Suriano

Olivia Toriumi

Andrea J. Varaneckas

Alexander Wilson

Alix Wilt

Victoria Zeman

7th grade

Taylor R. Dalton

Jacob Dluhy

Thomas Holecek

Robin Jensen

Cameron C. Ketchmark

Rachel Kunkel

Thomas Linehan

Elliot Louthen

Ben Mitchell

Astin Moravek

Charles F. Morrissey

Louisa Parzyk

Rebecca L. Pendola

Nicholas Rohm

Claire Schraidt

Katherine Walsh

Megan Welch

Bradley Wilson

Maggie Zeleny

6th grade

Caitlin Boxell

Molly Chaney

Colleen Cody

Heather Conway

Rachel M. Corcoran

John Aaron Douglas

Elena S. Duve

Maxwell Enger

Aneliese Gibson

Amanda Hejna

Mitchell Herrmann

Jack Kemper

Amanda Kostro

Dovas Lietuvninkas

Maggie McLaughlin

Kylie O’Connell

Monica Scieszka

Max Steinberg

Alexandra Tomasek

Tyler S. Troiola

Tod Varaneckas

High honor roll

8th grade

Ivette Arias

Vincent Arvis

Natalie Benoy

Katelyn Castle

Victoria Centomani

Lauren DeRosier

Melissa Dickey

Stephanie Duve

Angela Gonzales

Karol Grzegorzewski

Francesca Hackel

Christopher Halline

Sean Hennessy

Christian Hitt

Jessica R. Huska

Lauren Iuliano

Nicholas Janszyn

Matthew Kenahan

Alyssa A. Kmet

Bennett Kohler

Patrik Lanzhotsky

William Linehan

Alexandra E. Lutz

David G. Maslowski

Sean McGonagill

Rebecca K. O’Neal

Kinga Orszulak

Alyssa Penna

Nivedita Ramprasad

Christopher Reyes

Galen Ryan

Benjamin Scieszka

Caley Shannon

Kelly Sherman

James Sit

Bryan Smaller

Nathan M. Smith

Zoe Steinberg

Katie S. Wade

7th grade

Carly Andersen

Tihomir Armic

Eric Bell

Christopher M. Buh

James V. Capone

Rebecca Durec

Molly Ely

Gordon M. Fieseler

Louise Gangware

Nathaniel T. Hanley

Erin James

Drew Kohler

Alexander Layng

Kevin Lee

Rima D. Lintakas

Haley J. McCarthy

Austin McKain

Dennis G. Potamianos

Rachel G. Powell

Christina Pu

Mollie K. Quealy

Tyler Radek

Brian T. Robertson

Danielle Ryan

Luke S. Soldano

Philip D. Stepnowski

Sarah Szydlo

David Tomecek

Cody Vitek

6th grade

Emily L. Andrulis

Nathalie Ariza

Steven Baker

Bryce D. Bartlett

Ryan Brown

Haley Buntrock

Claire Childers

Noah Corrigan

Jaqueline D’Avolio

Christina Daily

Sean C. DeMuro

Adiel DiBartolomeo

Matthew Doherty

Justine Espisito

Vincent Falk

Dolores Ferenac

Arianna Gonzalez

Andrew J. Hanley

Marella Harrington

Olivia Jordan

Daniel Kelliher

Nicole D. Kmet

Kara A. Kruse

Joshua Kuras

Jessica Lancaster

Jonathan A. Logli

Becky Mantel

Max Marciniak

Jack N. McCarthy

Tomas T. Menchaca

Matthew F. Mester

Eric A. Mikesh

Madeline Muntean

Sara Nie

Maximilian Ohle

Kimberly Oliva

Meghan Orgler

Sarah Otmanski

Christina M. Owrey

Jacob Palka

Donald W. Pinkus, Jr.

Timothy Potts

William Potts

Tatiana A. Reaves

Kassandra Rojas

Rachel A. Rusiecki

Gina Sapienza

Nicholas J. Scianna

Amanda M. Stamm

Taylor Sweeney

Michael Vercimak

James Wang

Katrina A. Waszak

Sam Weiss

Abigail Willinger

Masha Yulanova

Honor roll

8th grade

Amanda M. Agne

Tim D. Aldape

Laritza M. Arcos

Mark Benya

William A. Bronec III

Alexander Brown

Jerry J. Brown

Emily Chapman

Dan J. Charal

Ann Childers

Ryan J. Chodora

Jennifer Conway

Thomas Doherty

Jeana Doran

Brianna M. Dudek

Sarah M. Dudek

Peter F. Falk

Andrew Fiedler

Jeremy Fong

Mary A. Fucinato

Boris Golub

Timothy Hannigan

Joey Hejna

Paul Hernandez

Madison L. Jordan

Sonja Kalic

Ryan M. Kamm

Melissa Karlson

Judith L. Krolasik

Matthew Landess

Isaac Lauritsen

Josip Lovrinovic

Catherine Mackowiak

Matthew Meindl

Edward R. Morrissey

Lysandra C. Muto

Erin M. O’Connor

Jonathon M. Pelayo

Ian Pruett-Jones

Rigoberto Reyes

Kevin A. Roman

Passion M. Stanton

Austin Sundstrom

Brooke A. Tennert

Anna E. Tess

Kayla Thompson

Ashley Tortorici

Audrey Wenzel

Amanda Wright

7th grade

Bridget Antos

Ricardo Arroyo

Nathan V. Berg

Robert Bocchiere

Kathleen Boyce

Howie A. Brundage

Mike Buckley

Victoria Burris

Emily Cain

Caitlin Clark

Ryan T. Considine

Benjamin Cox

Michael J. DePaolo

Joan M. Dodaro

Cynthia Esparza

Kayla Fernandez

Jason Flam

Matthew T. Fought

Yannis Garcia

Patrikas Gladstein

Alexandria Y. Gonzalez

Michael Hudecek

Ellie Hutcheson

Shawnn Hwang

Cynthia Juarez

Stephanie Kausal

Muriel Kelleher

Jacob Kintner

Michael LeBeau

Alexander Lemon

Brian Marino

Chansoo Pak

Anna Reyes

Louis FitzHenry Robling

Anthony E. Scianna

Gerda Tamosiunas

Vanessa Thornton

David Tortorici

Linas Vaitkus

Paige Ward

Eleanore Waszak

Adam Weiss

Dale Zigulich

6th grade

Rachel Ackerman

Alfonso Arias

Porsha C. Austin

Alexandra Baldermann

Brian Brown

Jacklyn C. Cervenka

Alexandria M. Cleveland

Olivia Doering

Paul Dudek

Devin Egan

Mitchell A. Forssberg

Karina Garcia

Cailee C. Gates

Alexander Gruman

Andrea E. Guelfi

Richard W. Guerrieri

Nicholas Hernandez

Nicholas Lazzara

Zachary Leonard

Lucie Leone

Kaitlin Likavec

Deno Likouresis

Olivia L. McLeod-Smith

Maria Medina

Nicholas J. Misiorowski

Ross Moon

Mark L. Musial

Marisa Pelayo

Ashley Roland

Haley Scaman

Kevin Smaller

Connor Sullivan

Victoria Varga

David Villagomez

Taylor Vogel

Lorelei N. Volpe