Members of the 2015 Riverside-Brookfield High School graduating class:

Sam V. Abbatacola

Lucia A. Adami

Marcello M. Agate

Rebecca L. Alejandre

Jazmin C. Andablo

Rachel A. Arp

Kevin Arvisu

Anthony M. Avila

Mia I. Avina

Alexandra L. Bakalich

Erick Balderas

Eashaun M. Banks

Kaitlyn M. Barcal

Brigitte K. Barney

Sotero Barraza

Claire A. Bartolone

Alise J. Battistoni

Samuel V. Bell

Parley Belsey

Austin Bennett

Vasiliy A. Benoy

Connor D. Berek

William J. Bloom

Haley L. Bocanegra

Alexander E. Bogdan

Carmen M. Bravo

Madeline G. Brom

George J. Brosnan

Andrew J. Brown

Kate M. Buckley

David A. Buksa

Wissaruch Bumrungkwaen

Rebecca Burke

Alexus A. Camacho

Athena A. Canoy

Nicole M. Capone

Yulissa V. Cardenas

Chloe A. Carlson

Zachary R. Carr

Anthony R. Carrillo

Ava M. Castelaz

Vicente A. Castillo

Joseph S. Catania

Rena M. Cerny

Brittany G. Cervantes

Matthew E. Chapp

Alexis Chavez

Christian A. Chavez

Miranda Chavez

Brennan M. Ciborowski

Nicole I. Cisar

Michael J. Ciuffo

Eleni P. Collis

Anthony G. Colon

Angela A. Comicho

Alexander J. Concepcion

Charles A. Connelly

George S. Connelly

Sabrina L. Connor

John R. Corbisiero

Daniel P. Corcoran

Liliana D. Cortes

Cathryn J. Cowell

Libby G. Creek

Mario A. Crespo

Nicholas J. Cundari

Molly E. Cunningham

Janae A. Dabney

Annabelle H. Daily

Michael G. Del Pizzo

Ashley M. Delestowicz

Caterina L. Dentone

Giamarie A. DeStefano

Christopher M. Detloff

Diego F. Diaz DeLeon

Elizabeth K. DiMonte

Antone E. Dixon

Sean R. Dokousian

Nina C. Dorenbos

Meaghan R. Dorsey

Otis L. Dortch

Jordin J. Duda

Moira R. Dunn

Ariana A. Elliott

Patrick M. Espinosa

Tricia A. Faje

Ashley L. Ferguson

Rebecca N. Fernandez

Nicholas J. Ferrara

Robert J. Filec

Kevin J. Fitzgerald

David E. Franco

Sean R. Fruin

Nicholas J. Fucinato

Peter M. Fudacz

Dominic M. Gabino

Bianca G. Gama

Alexis T. Garcia

Stephanie Garcia

Adam J. Garr

Kevin Garza

Emma R. Gavlin

Natalia Gheewala

Vincent C. Giampietro

Zachary W. Giers

Erin C. Gilvary

Nicholas S. Giurini

Alina L. Gonzalez

Marcella N. Gonzalez

Maritza Gonzalez

Ricardo F. Gonzalez

Joshua Graves

Shannon B. Grehan

Henry J. Gresik

Louis M. Grigoletti

Christine M. Gruber

David A. Gudino

Natalie A. Gutierrez

Jackson C. Guzzi

Tyler D. Haage

Johnathan P. Haase

Michael C. Habayeb

Bridget A. Halvey

Ryan P. Hanley

Brooklyn A. Hastings

Roderick D. Haugh

Kurt J. Hayes

Michael C. Helf

Alicia C. Heninger

Keith H. Hermanek

Juan M. Hernandez

Kevin B. Hernandez

Samantha Hernandez

Julian A. Herrera

Lana L. Herrmann

Shannon M. Hickey

Joseph C. Hines

Brian Ho

Andrew J. Huebner

Aryana E. Huerta

Monika Janas

Nicholas L. Jepson

Jessica V. Jimenez

Yulissa Jimenez

Samuel J. Johnson

Joseph D. Jones

Ugne Jurgaityte

Nicholas A. Kaczmarek

Deanna K. Keen

Trent J. Ketchmark

Taylor V. Klein

Conor H. Klump

Timothy M. Kmet

Jacob J. Koerner

Nicole A. Koronkowski

Kathryn M. Kosner

Jeffrey J. Krikie

Konrad T. Kroczynski

Timothy R. Kuchynka

Brian S. Kulaga

James J. Kunkel

Renee E. Kunkel

Jacqueline A. LaBelle

Branden A. Laera

Joseph L. LaGreco

Vincent A. LaManna

Ashley L. Lams

Kaylyn C. Landahl

Patrick J. Landa

Fiona K. Larson

Kiara M. Lazaro

Paola A. Lehman

Joie U. Leon

Danilo S. Lezza

Hao Sheng Li

Magdalini E. Likouresis

Adolfo Linares

Ezequiel R. Linares

Benjamin T. Longo

Gabriela Lopez

Jonathan A. Lopez

Jacob X. Lucas

Savanna J. Lugay

Maryah S. Lupa

Daniel J. Magee

Eugene Makovetskiy

Rachel R. Malloy

Stuart J. Marciniak

Dahlia Marquez

Louise M. Martin

Monica J. Mascitti

Michael J. McCabe

Meredith G. McCarthy

Elisabeth S. McCroary

Rena E. McCullough

Leah H. McKelvey

Marvin A. McKenzie

Jack McLaren

Nicole A. McReynolds

Colleen N. Mendino

Francisco J. Mercado

Nellie M. Michaelson

Margaret N. Miezio

Ellen L. Mitchell

Jessica Molinar

Miranda C. Molina

Mia A. Moore

Anais Moron

Wayne Morrelly

Michelle A. Morris

Julia E. Mueller

Adrian S. Murphy

Kathryn S. Nadkarni

Yadira G. Navarro

Matthew J. Nicolai

James J. Nolter

Robert A. Nortier

Mia A. Norton

Nina M. Novakovich

Ashley N. Nunez

Samantha M. Nutley

Natalie J. O’Callaghan

Kathryn E. O’Connell

Concetta O’Rourke

Antonio A. Ochoa

Christopher G. Olszewski

Aaron H. Ortiz

Johanna R. Oscarson

Stephanie Padilla

Zachary S. Paisker

John T. Parisi

Sara L. Parks

Joshua M. Patchett

Calvin M. Payne

Kylie E. Payne

Diamanda M. Pedroza

Noemi E. Pena

Mary K. Penckofer

Jordan A. Petronella

Robert W. Peugh

Andrew J. Pilewski

Evangeline E. Pina

Max J. Pitlik

Jonathon M. Pluister

Jillian R. Podborny

Jessica E. Potter

Lawrence A. Pottle

Matthew W. Potts

William J. Prasch

Peter G. Pribyl Pierdinock

Lauren L. Primer

Nicholas J. Quarino

Thomas J. Quick

Alexabdra M Raftakis

Daisy Ramos

Leyla Rangel

Nicolas V. Ranieri

Grace C. Rasmussen

Cassidy A. Rayfield

Nicole M. Reeze

Robert A. Respeto

Ivan Reyes

Natalie Reyes

Jonathan T. Ricchio

Cecilia C. Ringo

Quinn C. Risley

Lauren N. Robertson

John C. Robling

Crystal N. Rodriguez

Julia D. Roedel

Isabelle E. Rogoz

Dominic D. Rosa

Tiffany L. Rosicky

Lucille A. Roudebush

Benjamin W. Roussin

Jack T. Ruf

Caitlin A. Rusen

Alicja W. Sacha

Andrew Saenz

Matthew K. Sagan

Mario Salgado Jr.

Michelle A. Salgado

Rubi Salgado

Vanessa T. Sanchez

Veronica T. Sanchez

Ashley M. Sandora

Tricia Scalise

Jeffrey E. Schejbal

Joseph A. Schmugge

Xhemajl X. Sejdiu

Drita Selenica

Joslyn L. Sengstock

Cisella E. Shaw

Charles M. Shotola

Carolyn A. Simigliano

Nicole M. Sinnott

Paul M. Sitkiewicz

Dominik Slezak

Bryan L. Smith

Katelyn P. Smith

Lacey A. Smith

Peter D. Smith

Stephanie Smith

Andrew Soto

Austeja Staneviciute

Erika C. Sterner

Esperanza A. Suarez

Nicholas J. Sum

Jake C. Surprenant

Luke L. Surprenant

Jessica M. Swallow

Peter J. Swanson

Olivia P. Sweeney

Joshua D. Sylvie

Jonathan R. Szydlo

James Taccola

Zhiheng Tan

Brenda L. Tapia

Zachary A. Temmer

Asiah T. Thurman

Alexander R. Todd Diaz

Alexander H. Tong

Miguel L. Torres

Lily Tough

Kyle P. Tracy

Isabelle A. Ulloa

Jessica E. Van Winkle

Mindaugas Varaska

Alejandro Vasquez

Mariah M. Vazquez

Alexis Velazquez

Marina L. Ventura

Angel S. Vera

Christina M. Vera

Andrew R. Volpe

David A. Wackrow

Timothy S. Walsh

Vytas L. Walz

Natalie K. Wanner

Julia C. Waterloo

Ian E. Weber

Robert Weber

Stephanie J. Weszelits

Justice White

Johnny E. Williams

Bryan R. Wilson

Samantha B. Winslow

Joseph J. Wright

Cameron Yarger

Brooke L. Zalewski

Matea Zaper

Liesel J. Zuckswerth

 

A Certificate of Attendance was awarded to the
following students:

Steven Baer

Johannes Gundlach

Laura Hasse

Reilly O’Donnell