Riverside-Brookfield Landmark sports has chosen its 2015-2016 Champions for the past school year. Here are the top high school athletes from Riverside-Brookfield, Lyons Township, Nazareth, Fenwick and Trinity, who were celebrated along with our Team, Male Athlete, Female Athlete, Coach and Volunteers of the Year award winners at our Riverside-Brookfield Landmark Night of Champions Awards Party at West Suburban Medical Center on Wednesday, June 15.

2014-2015 ALL RIVERSIDE-BROOKFIELD LANDMARK TEAM

Esther Annoreno, RBHS soccer

Carson Bartels, Nazareth football/baseball

Samantha Bloom, RBHS basketball

Andjelija Bozovic, LTHS tennis

Ben Bryant, LTHS football

Erik Hartwig, RBHS volleyball

Kathleen Carpenter, Fenwick volleyball

Mac Catrambone, RBHS diving

Gia Cinkay, RBHS volleyball

Jalen Clanton, RBHS basketball

Josh Contreras, RBHS wrestling

Weston Credit, LTHS swimming

Delanie Cruz, LTHS softball

Nick Economou, LTHS soccer

Peter Ferguson, RBHS volleyball

Kyle Fitzgerald, RBHS baseball

Vanessa Flaherty, LTHS track

Hannah Flynn, RBHS swimming/water polo

Riley Frisbie, LTHS softball

Claire Hansa, RBHS soccer

Mike Gruber, RBHS golf

Olivia Gyssler, RBHS volleyball

Mia Davis, Nazareth softball

Kendall Hastings, RBHS softball

Campbell Hayes, RBHS gymnastics

Maddie Hopek, RBHS track

Julia Keller, RBHS swimming

Taylor Holin, RBHS softball

Lyndsey Hoyd, RBHS basketball

Daniko Jackson, RBHS basketball

Emily Johnson, LTHS soccer

Nathan Juarez, RBHS soccer

Hailey Jurgens, RBHS track

Ivory Kelly-Martin, Nazareth football

Allie Kucera, RBHS soccer

Matthew Clark, Nazareth golf

Ryan Clark, Fenwick swimming

Alexia Kingzette, RBHS gymnastics

John Kosner, RBHS baseball

Julia Kral, LTHS swimming

Amy Kucera, Fenwick golf

Julian Love, Nazareth football

Marissa McDermott, RBHS softball

Elijah Medlock, LTHS volleyball

Kate Moore, Fenwick basketball

Ian Moran, Fenwick rugby/football

Joe Muscolino, Nazareth football

Connor Niego, LTHS basketball

Maclean Nolan, RBHS volleyball

Mateo Nunez, RBHS cross-country/track

Mikah Patil, RBHS soccer

Matt Phillip, LTHS baseball

Ben Pollock, RBHS tennis

David Pribyl Pierdinock, RBHS football

Grace Salvino, LTHS soccer

Mark Smith, RBHS basketball

Dana Rettke, RBHS volleyball

Joey Rosa, RBHS swimming

Asher Runyan-Randruut, RBHS baseball

Tommy Russell, RBHS wrestling

Griffin Schultz, LTHS baseball

Seamus Scotty, LTHS diving

Kiki Sheard, Fenwick basketball

Ben Kisla, Fenwick golf

Ryan Swift, RBHS football

Sam Szczepaniak, LTHS water polo

Reggie Terrell, LTHS football

Grace Tucek, Fenwick softball

Jarod Turina, RBHS baseball

Stefana Vasic, LTHS tennis

Olivia Weimer, RBHS gymnastics

Justin Williams, LTHS baseball

Lahari Yelamanchili, LTHS tennis

Cat Klosterman, Nazareth softball

Vince Zona, LTHS cross-country/track