Straight-A Honor Roll

8th grade

Ivette Arias

Giulia Bova

Victoria Centomani

Shannon M. Glavin

Christopher Halline

Emily Hejna

Sean Hennessy

Alyssa A. Kmet

Patrik Lanzhotsky

Marina Meyster

Michael Otmanski

Nivedita Ramprasad

Stephanie F. Sauer

Olivia Toriumi

Andrea J. Varaneckas

Alexander Wilson

Alix Wilt

Victoria Zeman

 

7th grade

Taylor R. Dalton

Vito DeRango

Jacob Dluhy

Molly Ely

Louise Gangware

Robin Jensen

Cameron C. Ketchmark

Rachel Kunkel

Thomas Linehan

Elliot Louthen

Ben Mitchell

Charles F. Morrissey

Louisa Parzyk

Rebecca L. Pendola

Christina Pu

Brian T. Robertson

Nicholas Rohm

Claire Schraidt

Katherine Walsh

Megan Welch

Bradley Wilson

Maggie Zeleny

 

6th grade

Emily Andrulis

Nathalie Ariza

Caitlin Boxell

Ryan Brown

Molly Chaney

Claire Childers

Heather Conway

Noah Corrigan

Christina Daily

Elena S. Duve

Maxwell Enger

Vincent Falk

Aneliese Gibson

Amanda Hejna

Mitchell Herrmann

Olivia Jordan

Amanda Kostro

Kara A. Kruse

Jessica Lancaster

Dovas Lietuvninkas

Maggie McLaughlin

Madeline Muntean

Sara Nie

Kylie O’Connell

Sarah Otmanski

Timothy Potts

Monica Scieszka

Alexandra Tomasek

Tod Varaneckas

James Wang

High Honor Roll

8th grade

Ned Ahlberg

Mia Corpuz

Amy R. Delbecq

Lauren DeRosier

Eric Din

Natalie A. Godlewski

Francesca Hackel

Joey Hejna

Lauren Iuliano

Sonja Kalic

Matthew Kenahan

Bennett Kohler

Vija Lietuvninkas

David G. Maslowski

Sean McGonagill

Rebecca K. O’Neal

Kinga Orszulak

Jonathon M. Pelayo

Alyssa Penna

Christopher Reyes

Rigoberto Reyes

Kevin A. Roman

Benjamin Scieszka

Caley Shannon

Kelly Sherman

James Sit

Bryan Smaller

Zoe Steinberg

Austin Sundstrom

Elizabeth M. Suriano

Brooke A. Tennert

Anna E. Tess

Kayla Thompson

Katie S. Wade

 

7th grade

Carly Andersen

Tihomir Armic

Ricardo Arroyo

Eric Bell

Robert Bocchiere

Kathleen Boyce

Christopher M. Buh

Emily Cain

James V. Capone

Joan M. Dodaro

Rebecca Durec

Gordon M. Fieseler

Matthew T. Fought

Nathaniel T. Hanley

Thomas Holecek

Ellie Hutcheson

Shawnn Hwang

Drew Kohler

Alexander Layng

Michael LeBeau

Rima D. Lintakas

Haley J. McCarthy

Austin McKain

Astin Moravek

Chansoo Pak

Dennis G. Potamianos

Tyler Radek

Louis FitzHenry Robling

Danielle Ryan

Anthony E. Scianna

Clarissa Shaw

Luke S. Soldano

Phillip D. Stepnowski

Sarah Szydlo

Gerda Tamosiunas

David Tomecek

Cody Vitek

Dale Zigulich

 

6th grade

Bryce D. Bartlett

Alexandria M. Cleveland

Colleen Cody

Peter J. Considine

Rachel M. Cocoran

Jacqueline D’Avolio

Adiel DiBartolomeo

Olivia Doering

John Aaron Douglas

Paul Dudek

Justine Espisito

Dolores Ferenac

Arianna Gonzalez

Andrew J. Hanley

Marella Harrington

Daniel Kelliher

Jack Kemper

Nicole D. Kmet

Joshua Kuras

Lucie Leone

Jonathan A. Logli

Max Maciniak

Jack N. McCarthy

Tomas T. Menchaca

Matthew F. Mester

Eric A. Mikesh

Mark L. Musial

Maximilian Ohle

Kimberly Oliva

Meghan Orgler

Christina M. Owrey

Jacob Palka

Marisa Pelayo

Tatiana A. Reaves

Rachel A. Rusiecki

Gina Sapienza

Nicholas J. Scianna

Amanda M. Stamm

Max Steinberg

Tyler S. Troiola

Michael Vercimak

Sam Weiss

Abigail Willinger

Masha Yulanova

Honor Roll

8th grade

Tim D. Aldape

Vincent Arvis

Natalie Benoy

Mark Benya

Jonathan G. Brokopp

William A. Bronec III

Jerry J. Brown

Conor S. Callanan

Katelyn Castle

Dan J. Charal

Ann Childers

Ryan J. Chodora

Elizabeth A. Demitro

Melissa Dickey

Thomas Doherty

Jeana Doran

Brianna M. Dudek

Sarah M. Dudek

Peter F. Falk

Andrew Fiedler

Jeremy Fong

Mary A. Fucinato

Thomas D. Gilbert

Boris Golub

Angela Gonzales

Zachary Gruman

Connor Halline

Timothy Hannigan

Paul Hernandez

Christian Hitt

Nicholas Janszyn

Madison L. Jordan

Judith L. Krolasik

Matthew Landess

Isaac Lauritsen

William Linehan

Josip Lovrinovic

Alexandra E. Lutz

Matthew Meindl

Matthew Miller

Edward R. Morrissey

Erin M. O’Connor

Nathan M. Smith

Ashley Tortorici

Morgan Vogel

Max Weiss

Audrey Wenzel

Amanda Wright

7th grade

Nathan V. Berg

Sean A. Brennan

Howie A. Brundage

Victoria Burris

Caitlin Clark

Ali M. Connelly

Ryan T. Considine

Benjamin Cox

Samuel Cox

Nicanor DeLaTorre

Michael J. DePaolo

Cynthia Esparza

Bianca Favela

Jason Flam

Yannis Garcia

Patrikas Gladstein

Alexandria Y. Gonzalez

Ethan Gonzalez

Samantha B. Hansen

Michael Hudecek

Erin James

Cynthia Juarez

Stephanie Kausal

Muriel Kelleher

Jacqueline King

Jacob Kintner

Kevin Lee

Jessica Padilla

Rachel S. Powell

Mollie K. Quealy

Anna Reyes

Sadi Stanton

Vanessa Thornton

David Tortorici

Linas Vaitkus

Eleanore Waszak

 

6th grade

Rachel Ackerman

Alfonso Arias

Porsha C. Austin

Steven Baker

Alexandra Baldermann

Karla Bley

Brian Brown

Haley Buntrock

Jacklyn C. Cervenka

Sean C. DeMuro

Matthew Doherty

Mitchell A. Forssberg

Cailee C. Gates

Alexander Gruman

Andrea E. Guelfi

Nicholas Hernandez

Nicholas Lazzara

Zachary Leonard

Kaitlin Likavec

Becky Mantel

Olivia L. McLeod-Smith

Maria Medina

Nicholas J. Misiorowski

Ross Moon

Jacob Peterson

Donald W. Pinkus, Jr.

William Potts

Haley Scaman

Kevin Smaller

Patrick W. Smith

Kelsey M. Stirek

Connor Sullivan

Taylor Sweeney

Luis A. Verdin

Taylor Vogel

Lorelei N. Volpe

Katrina A. Waszak

Tracy Williams